מוזמנים לראות מה קורה אצלינו בתלמוד תורה

קצת תמונות מתוך ארועים בתלמוד תורה

מה היה לנו השבוע

סרטוני השבוע

הודעות להורים

יום תורה ותפילה

היה ערב מקסים ביותר קיבלנו ומקבלים המון תגובות נלהבות מהורים ותלמידים. אז ישר כוח גדול לכל ההורים והילדים היקרים שהגיעו וישר כוח לרב עדני על

המשך לקרוא »

פינת הנוסטלגיה

כל מי שיכול לשלוח תמונות מהשנים הקודמות של התלמידים והמלמדים ממסיבות בוקרי כיתה טיולים ואירועים נשמח לקבלם לפינת הנוסטלגיה באתר ניתן לשלוח לוואטספ במספר 0533651764

המשך לקרוא »

לימוד גמרא

לימוד התורה הוא לב העשיה החינוכית בתלמוד התורה שלנו. התלמידים לומדים חומש לאורך כל השנים על פי הרמה ומסיימים את החומש כפעמיים כאשר הסדר השני הוא ביתר עיון ועומק. לימוד ההלכה והנביא מלווה את כל הכיתות החל מכיתה ב' בהתאמה לגילם בתוכן ובעומק. לימוד משנה מתחיל במסכת יומא מפסח של כיתה א' ועד סוף כיתה ג' אנו מסיימים חלק גדול מהמשניות של סדר מועד. לימוד הגמרא מתחיל מכיתה ד' בפרק אלו מציאות ועד כיתה ח' התלמידים לומדים כשבעה פרקים בסדר נזיקין ובמסכת קידושין. מטרת הלימוד היא להאהיב על הילדים את התורה, לקשר אותה לחייהם ולבנות אותם כלומדים עצמאיים. הלימוד נעשה על פי הכוונתו של הרבי מאמשינוב שליט"א ובהדרכתו המקצועית של הרב דר' גד דואר.

סיומי מסכתות

חשוב לנו לרומם את תחושת הקודש של התלמידים ולבנות אצלם הכרה בחשיבות של לימוד התורה שלהם כלפי כל עם ישראל והעולם כולו. סיומי המסכתות נחגגים עם ההורים באוירה משפחתית חמה ונרגשת.

לימודי חול

אנו מאמינים כי חובתנו להעניק לתלמידים שלנו בסיס רחב של ידע שיאפשר להם להתפתח לכיוונים אליהם הם מתאימים. אנו מלמדים את לימודי הליבה על פי דרישות משרד החינוך בהתאמה מלאה לתפיסת העולם התורנית שלנו על ידי מורים מקצועיים יראי שמיים.

למידה פרטנית

אנו מפעילים שעות רבות של למידה פרטנית בתחומים השונים במגוון תכניות.על מנת לצמצם פערים ולאתגר את המצטיינים.

פעילות גופנית

אנחנו מאמינים בלב שלם בעיקרון של הרמב"ם של נפש בריאה בגוף בריא. הלמידים משתתפים בשיעורי התעמלות כל שבוע ובהם לומדים שיתופי פעולה במשחק תוך כדי פיתוח יכולות להתמודד עם אתגרים פרטניים וקבוצתיים.

טיולים

בתלמוד תורה שלנו מטיילים כמו פעם! אנחנו מחנכים את התלמידים שלנו לאהבת ארץ ישראל דרך הרגליים. גולת הכותרת של הטיולים מגיעה לשיאה בכיתות ז' וח' היוצאים לטיולים של שלושה ימים בגליל ובגולן עם לינה בשטח והכרת הטבע מקרוב…

אומנות

חשוב לנו לפתח את היכולות היצירתיות של התלמידים שלנו. אנו משלבים חוגי אומנות, מוזיקה ודרמה בשכבות השונות.

חווה חקלאית

בשיתוף פעולה עם צוות החווה החקלאית במעלות הקמנו חווה בתוך תלמוד התורה שלנו! תלמידי כיתה ח' עוברים קורס הדרכה יחודי ובסיומו הם מפעילים את הכיתות הצעירות בהקמת ערוגות ובחווה. העבודה משולבת בלימודי הלכה בנושאי מעשרות, כלאיים ושמירה מחרקים

מכינים יין

אנו מעניקים לתלמידים שלנו מגוון של חוויות הקשורות ללמידה בידיים: הכנת יין, מסיק זיתים, סדנאות הכנת שופרות, אפיית לחם ועוד ועוד.

פורים

חגיגות הפורים הפכו למסורת מרכזית בתלמוד התורה שלנו. כחודש לפני הפורים התלמידים אוספים 'נקודות טובות' בהתמדה בלמידה, שינון, חברות ומידות טובות. כיתות ז' וח' שלנו משקיעות ביריד מרהיב שבו דוכנים של אוכל בריא ומזין ודוכנים של הפעלות ואתגרים. התלמידים משתתפים ביריד בנקודות הטובות שאספו וכן יכולים לרכוש פרסים יקרי ערך בחנות ההפתעות של היריד. אנו עורכים תצוגת תחפושות שבה כל ילד המציג תחפושת מקורית ומושקעת מקבל פרסי הערכה. התלמידים מחכים לחודש הפורים כל השנה!

חנוכה

מסיבות החנוכה הינן מסורת בתלמוד התורה שלנו. באירוע גדול, אליו מוזמנות המשפחות, אנחנו מציגים את פירות הלמידה שלנו בתחומים השונים ומשתפים את ההורים בעשיה החינוכית שלנו.

שבועות

בר"ח סיון יש לנו מסורת של לימוד אבות ובנים משותף של כל התלמוד תורה ביחד! אנו נושאים תפילה משותפת על פי השל"ה הקדוש ומכינים את עצמנו לקבלת התורה.

יום השואה ויום הזיכרון

אנחנו מציינים ימים אלו בתלמוד התורה תוך הסברה המותאמת לבשלותם של התלמידים על החשיבות הגדולה של הזיכרון וההנצחה ועל הגבורה היהודית השורשית של העברת גחלת האמונה והתורה מדור לדור גם בזמנים אפלים.אנו משוחחים עם התלמידים על הכאב על כך שאנחנו עדיין רחוקים מהחזון של מלכות משיח ועל החשיבות הגדולה של התפילה והגעגוע לגאולה שלמה אמיתית. אנו מחנכים את התלמידים לכבוד לדעות התורניות השונות בהתייחסות למדינת ישראל ולחשיבות של שיח והקשבה אמיתיים.

סיום שנה

בכל סיום שנה אנו חוגגים עם המשפחות במופע מרהיב בהיכל התרבות. הלמידים מעלים הצגות וניגונים אותם הכינו במהלך השנה בחוגים השונים וכן יצירות אומנות שלהם. מוענקות תעודות הערכה לתלמידים שעברו תהליך שינוי משמעותי במהלך השנה וכן לתמידים שתרמו לחברה בצורה מיוחדת.מסיבות החנוכה הינן מסורת בתלמוד התורה שלנו. באירוע גדול, אליו מוזמנות המשפחות, אנחנו מציגים את פירות הלמידה שלנו בתחומים השונים ומשתפים את ההורים בעשיה החינוכית שלנו.